Ogólne

lowca on Grudzień 7th, 2016

Onet zdecydować się nie może. To w końcu chodzi o sukces czy porażkę?

Continue reading about Sukces czy porażka

lowca on Listopad 10th, 2016

Wpisałem dziś w Google dwa słowa: „mapa” i „polski”. Przeraziło mnie to, co zobaczyłem w wynikach. Zobaczcie sami. Wygląda na to, że cichcem, w przededniu rocznicy odzyskania niepodległości, jakaś wroga armia wkroczyła od północy.

Continue reading about Ruskie atakujo!!!

lowca on Październik 26th, 2016

Gazeta.pl NEXT to coś w stylu dodatku traktującego o nowych technologiach do michnikowszczyzny. Jak widać na załączonym obrazku poniżej – trzyma poziom ogółu – czyli kilkaset metrów poniżej dna. Co my tu mamy? To specyfikacja nowego urządzenia firmy Xiaomi – smartfonu Mi Mix. Otóż urządzenie to, według pana Daniela Maikowskiego, gazetowego „ęformatyka-redaktorzyny”, posiada rozdzielczość 240 […]

Continue reading about Ekran w megapixelach

lowca on Sierpień 16th, 2016

Dziś Onet na tapecie. Jakaś oba „ętelygęcja” spłodziła to, co uwieczniłem poniżej. Nie potrafię sam zdecydować. To w końcu jak to było? Strzelił 48 goli i pospawał 129 bramek? A może strzelił 129 bramek i od 48 dni siedzi i „wódę goli”?

Continue reading about Bramki i gole

lowca on Marzec 14th, 2016

Dziś rzecz o innowacyjności. Polacy wyprzedzili świat. Jako pierwsi zaczynamy produkować autobusy z silnikami. Do tej pory zapewne pasażerowie musieli pedałować. Chyba, że kierowca na sznurku ciągnął.

Continue reading about Idzie nowe