Sponsorem dzisiejszej dawki uśmiechu jest, po raz kolejny, Gazeta Wybiórcza. Znów pismaki nie zadali sobie ani krzty trudu, aby przeczytać to, co nasmarowali. A wiszą te „niusy” już kilka ładnych godzin. Pozwólcie, że zacznę od mniej atrakcyjnego babola, pozostawiając kwintesencję na koniec.

Na pierwszy więc ogień idzie sieć supermarketów Carrefour Express. Otóż jak uprzejmie donosi Gazeta, Carrefour będzie się pozbywał się nierentownych się placówek. Te się rentowne pozostawione się będą bez zmian w miejscach, gdzie się obecnie się znajdują. Generalnie nuda i dość słaby babol ale zawsze jakiś babol.

Za to następny (podkreślony „wielolinijkowo”), przez dłuższy czas nie pozwolił podnieść mi się z podłogi, po której turlałem się ze śmiechu. Opluty monitor do tej pory pokazuje połowę kolorów, ze swej i tak ubogiej palety (cóż, matryca TN 🙂 ). Nagłówek zapowiada dość przykre, zwłaszcza dla kierowców, wydarzenie. Przystąpmy więc do jego rozbioru. „Miasta zaciskają pasa„. Proszę państwa, budżety miast, które niejednokrotnie były od samego początku puste, będą teraz jeszcze bardziej puste. Ale nie to jest sednem. To, o co Polska się biła następuje dalej. „Nie będzie remontów, lokalnych dróg i obwodnic„. Uwaga! Z powodu pustek w kasach miejscich wszystkie remonty zostaną odwołane. Miejscy urzędnicy pójdą jednak dalej. Zostaną zlikwidowane obwodnice oraz wszystkie drogi lokalne. Nie będzie nic! Na ich miejscu powstaną zapewne pola uprawne. Każdy kierowca będzie mógł własnoręcznie posadzić kwiaty wokół unieruchomionego pojazdu. Patrzcież Państwo jak to kryzys pozytywnie wpłynie na ekologię. Umęczona Ziemia odsapnie, roślinność wybuchnie bujną zielenią, uradowani ludzie, połączeni łańcuchem rąk, powstaną i porwani zwiewnych nimf pląsem oraz przepełnieni miłością będą tańczyć od świtania aż po słońca zachód.

Tags: ,

Dodaj komentarz