Dnia dzisiejszego portal Onet.pl pobił rekord świata w ilości baboli na centymetr kwadratowy.

Pierwsza w kolejności jest informacja bardzo ważna dla wszystkich mieszkańców Ziemi. Otóż w najbliższym czasie dojdzie do połączenia Księżyca z Saturnem. Niezbadane wyroki boskie doprowadzą do zmiany orbit obu ciał niebieskich. Biedna Ziemia straci tym samym swego jedynego naturalnego satelitę. Za to Saturn zyska niewątpliwie na masie łącząc się z Księżycem. Zachwianie równowagi Układu Słonecznego pociągnie za sobą katastrofalne skutki. Merkury wydyma Wenus, która to poleci wyżalić się do Plutona. Jowisz z Marsem spuszczą łomot Uranowi, Neptun wyskoczy z Układu, czym przypodoba się braciom Kaczyńskim, którzy w te pędy przeprowadzą się na niego i założą tam nową partię: Lewo i Bezprawie. Ziemia, zupełnie nieświadoma zmian, pozostanie na swoim obecnym miejscu. Książka „O dwóch takich co ukradli księżyc” zostanie oficjalnie wpisana do rejestru ksiąg zakazanych.

Drugi nagłówek mówi o „operacji przeszczepu”. Szkoda, że autor nie podał, który przeszczep operowano. Jak powszechnie wiadomo, każdy człowiek ma cztery przeszczepy, dwa górne (obdarzone umiejętnościami chwytnymi) i dwa dolne (te, na których człowiek usiłuje przemieszczać się).

Trzecim babolem jest idealne zgrupowanie nagłówków. Gdyby były oddzielone, żaden z nich nie przekazywałby zrozumiałej treści. Razem jednak ujawniają wielką tajemnicę. 25 lat temu dokonano brutalnego mordu. Teraz śledczy już wiedzą w jaki sposób i jakim narzędziem. Strzeżmy się osób noszących krzyże na szyjach!

Tags: ,

Dodaj komentarz