Jakiś czas temu Łowca zdybał ogłoszenie o pracę, które warte było wzmianki. To, co znalazłem ostatnio przerosło moje oczekiwania. To praca, o którą będą bić się miliony, ba, miliardy kandydatów.

… ale to jeszcze nie koniec…

To już nie jest zwykłe „tańczy, śpiewa, recytuje…„. Tutaj trzeba wykazać się znajomością pokaźnego stosu materiału. Znajomość tą najlepiej poprzeć stosownymi certyfikatami. Na stanowisko szanse mają osoby: z wyższym wykształceniem, znające pięć języków, mające sieci mobilne w jednym paluszku, znające SOAP, PHP, MySQL, XML, COM, MFC, ATL, ADO.NET, C#, Javę, mile widziany także C++, umiejące konfigurować serwery, zwłaszcza Microsoftowe. Jeśli dodamy do tego prawo jazdy na TIRa, doświadczenie w branży farmaceutycznej, 7 lat na stanowisku managerskim i tytuł Radcy Prawnego, to pozostaje nam tylko wymienić wiedzę z zakresu utrzymania i prowadzenia ogrodu i bardzo dobrą znajomość prawa papierów i rynków finansowych. Pomijając kilka mniej istotnych cech (jak niekaralność, pełna dyspozycyjność, znajomość prawa farmaceutycznego, udokumentowane sukcesy zawodowe i uprawnienia budowlane), mamy ogólny pogląd na poszukiwanego kandydata.

Za to wszystko dostaniesz niecałe 8 stówek i 30 nowych polskich złotych podwyżki co miesiąc. Po roku pozwoli ci to przekroczyć oszałamiający pułap 1000 PLN – życie jak w Madrycie!

Dodaj komentarz